CTS Studio - професійна студія звукозапису і один з перших українських незалежних лейблів, який працює в сфері електронної музики. Студія і рекорд-лейбл СTS засновані в 2005 році Сергієм Лазарєвим a.k.a. Sergio Mega. Sergio Mega - DJ, музикант, аранжувальник і генеральний продюсер студії СTS.

Свій сьогоднішній вигляд студія СTS багато в чому придбала, завдяки Сергію Товстолужському, легендарної особистості в українській музичній індустрії.

Основні напрямки роботи студії: продюсування молодих виконавців, студійна діяльність, "творча майстерня", власні музичні проекти. Студія CTS зацікавлена в тому, щоб надавати допомогу молодим артистам і музикантам, підтримуючи пласт некомерційного напрямку в музиці.

CTS студия, CTS студія, услуги студии звукозаписи Киев, студия звукозаписи Киев, профессиональная студия в Киеве ремиксы, мастеринг, аранжировка, вокал, сведение зведення музикальних композицій, зведення та мастеринг профессиональный мастеринг, качественное сведение и мастеринг в Киеве школа, диджеинг, продюсеринг, запись professional mixing and mastering студії звукозапису Київ услуги звукозаписи, CTS, CTS studio Kiev CTS студия, CTS студія, услуги студии звукозаписи Киев, студия звукозаписи Киев, профессиональная студия в Киеве ремиксы, мастеринг, аранжировка, вокал, сведение зведення музикальних композицій, зведення та мастеринг профессиональный мастеринг, качественное сведение и мастеринг в Киеве школа, диджеинг, продюсеринг, запись professional mixing and mastering студії звукозапису Київ услуги звукозаписи, CTS, CTS studio Kiev

До співпраці запрошуються DJ і продюсери, виконавці і колективи, що бажають реалізувати свої творчі ідеї на високому професійному рівні. Якщо у вас є цікавий матеріал, ви пишете музику і тексти, гідні того, щоб стати відомими тисячам слухачів, вас чекають в CTS Records.

Незважаючи на те, що студія CTS Records готова співпрацювати з музикантами всіх стилів, від арт-року до етніки, головні переваги лежать в області електронної музики різних стилів і напрямків. У студії створені оптимальні умови для роботи з музикантами, виконавцями і DJ-ями. Відмінні акустичні показники контрольної кімнати, в якій проводяться всі роботи по зведенню, мастерингу, накопиченню, виробництву фонограм і аранжуванні досягнуті за рахунок створення "подвійного" приміщення (коробка в коробці), а також через застосування сучасних матеріалів для акустичного оформлення студійного приміщення (Продакшн-студія, контрольна кімната, вокальна кабіна) і роботи висококваліфікованих фахівців.

Обладнання

Main Studio

Комп'ютер:
Mac Pro 2x2,8 Quad-Core QX

Комп'ютер:
Mac Pro 2x2,66 QX

Комп'ютер:
Mac Book Pro 2,66 QX

Система запису на жорсткий диск:
Pro Tools HD 3 Accel Digidesign 192 I/O

Мікрофони:
Neuman M 149
AKG C3000

Pre-amp: Millenia STT-1

Компресори:
SSL
ART PRO VLA II (Modified)

Мікшер суматор: AMS NEVE 8816

Контрольні монітори:
Dynaudio BM 15A
Genelec 8040 A
Dynaudio DBM 50

Контроллер: MAKIE Big Knob
(Studio command system)

Miditerminal: M4U ESI

Аудіоінтерфейси:
M-Audio Ozonic
Digidesign M-BOX 2
RME Fireface 400
PreSonus Studio 26

Синтезатори:
Moog SUB 37 Tribute Edition
Virus TI Access
Korg EMX-1

Vocal FX processor DigiTech
Korg Kaoss Pad

Ліцензійні Soft Synths, Plug-ins

DJ Studio

Vinyl Turn Tables
Technics 12 10 MK2

CD double Pioneer

CD double Denon

Mixer Pioner

Effector Pioneer

NI TRAKTOR

Послуги студії

  • Виробництво CD під брендом Вашої компанії;
  • Тиражування CD і вінілових платівок;
  • Юридичний супровід проектів.

Проекти та Артисти

Серед клієнтів студії CTS відомі вітчизняні і зарубіжні артисти, серед них проекти і виконавці Антитіла, Quest Pistols, Stereololizza, Табула Раса, Kotov & Andre Wild (Канада), Niels von Geyer (Німеччина), Storm Tarrion (Австралія), та багато інших. Також студія CTS успішно реалізувала проекти на замовлення компанії JTI, Ferrero Rocher (Raffaello), видавничого дому Вавилон, Польського культурного центру, кіноархіву національного центру Олександра Довженка.

У студії були записані саундтреки для театральних постановок і для шоу учасників Ukrainian Fashion Week, в CTS проходить фіналізація всього музичного матеріалу конкурсу The Best Track in Ukraine, мастерінг більш ніж 300 релізів лейблу CTS Records також був здійснений фахівцями студії. Зведення, а також фіналізація і мастеринг музичного матеріалу є основною спеціалізацією CTS. Акцент в своїй роботі фахівці студії роблять на сучасному електронному саунді, якість, актуальність і свіжість звучання, є оновними критеріями звуку від CTS Studio.

Контакти

Україна, Київ

+38 067 466 75 13

E-MAIL: info@cts-label.com